Oyun crack nasıl yapılır resimli anlatım. LOTR: Battle for Middle Earth 2 2019-03-17

Oyun crack nasıl yapılır resimli anlatım Rating: 4,1/10 128 reviews

Crack Nasıl Yapılır (Resimli Anlatım) › BilginPc

oyun crack nasıl yapılır resimli anlatım

Açılan klasör oyunun asıl bilgilerinin bulunduğu bölümdür. Bu klasörü açtıktan sonra Yapıştır diyoruz. Eðer kurulum sýrasnda hiç bir ayarý deðiþtirmediyseniz kurulum þuraya yapýlýr. Tabii bilgisayarımızda yüklü olan 1. Yardımlarınızı bekliyorum… Bu arada windows 8. Karşımıza böyle bir uyarı çıkacak.

Next

Windows XP Disk Birleştirme Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım ve Video İzle

oyun crack nasıl yapılır resimli anlatım

Seçenek olarak bağlantıyı alın ve iptal diye bir buton var. Eðer bulursam bende burdan sizlere anlatýrým. Her türlü oyunun Crak'ini bu şekilde yapabilirsiniz. Tekrar ilgilenirsen çok memnun olurum. Soru veya sorunlarınızı yorum atabilirsiniz. Lakin adam gibi oyun riplemek çok daha zahmetli yani sadece senin anlattığın gibi yaparsak 100-150 mb bir avantaj sağlarız. Ortamlarında ve Net Ortamında kullanılır.

Next

Crack Nasıl Yapılır? • Nasıl Yapılır?

oyun crack nasıl yapılır resimli anlatım

Eðer Cd'nin veya klasörün içinde Carck dosyasý yoksa internetten arayýp indirmeyi deneyin. Türkhackteam üyelerinin yaptýðý bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu deðildir. Bu noktada sizin istediğiniz dosyayı vaadeden bir sürü torrent ile karşılaşabilirsiniz. İndirmek istediğiniz şey ne kadar popülerse o kadar hızlı indirirsiniz. Bu arada Çoğu Tek Link Full Oyunlar hemde çoğu yeni dumanı üstünde valla topiğinde hepsini birlikte niye verdin. Çoğu bilgisayar kullanıcısı oyunları ve programlarda kullanmak için crack nasıl yapılır bilmiyor ve çoğunlukla şu terimleri arıyor: crack nasıl yapılır windows 10, sesli anlatım, windows 8 gibi terimler arıyor.


Next

Crack Nasýl Yapýlýr (Resimli Anlatým)

oyun crack nasıl yapılır resimli anlatım

Eğer kısayol oluşmamışsa oyunu kurduğumuz klasörü kendimiz açmalıyız. Gel gelelim torrent diye bir şey çıkmış bizde dedik neden yararlanmayalım ki? Yama bir program ise bu programcığı oyun kurulu dolduğu dizine atıp bu dizin içinde yönetici modunda baştınız. Zira crack dosyalarıyla bilgisayara virüs bulaşma ihtimali ciddi anlamda vardır. Çünkü oyunun program files içinde olması gerekiyor. Eðer internetten indirdiyseniz indirdiðiniz dosyanýn içinde Crack yer almalýdýr.

Next

Crack Nasıl Yapılır (Resimli Anlatım) › BilginPc

oyun crack nasıl yapılır resimli anlatım

Böyle bir açılış ekranı sizi karşılayacaktır. İster not defteri olsun ister başka bir şey olsun hepsini kopyalamazsak çalışmayabilir. Oyunu yükledikten sonra masa üstünde oyunun kısa yolu oluşur. Ama sadece magnet varsa okumalısınız. Aynı uygulamayı oyun haricinde programlarla da yapabilirsiniz.

Next

The Sims 3

oyun crack nasıl yapılır resimli anlatım

Rar açılımı tamamladıktan sonra aynı klasörde size bir install dosyası oluşturuyor. Aslında çok kolay bir iş olmasına rağmen yeni kullanıcıların bu konuda bilgisi olmayabilir. İnsanlara birşeyleri nasıl yapacağını öğretmeyi amaçlayan misyonumuzu desteklediğiniz için teşekkür ederiz. Ama giriş seviyesi için gerçekten önemli bilgiler. Birini acýnca dos ortamýnda bi süre actý dosyalarý. Gördüğünüz gibi kalıp dosyasının sanal sürücüye bağlama mount işlemi tamamlandı.

Next

Oyunlara Crack Nasıl Yapılır

oyun crack nasıl yapılır resimli anlatım

Yorumunuz için teşekkür ederim öncelikle. Crack nasıl yapılır Crack ne işe yarar Oyun şirketleri kaçak oyunların oynanmasını engellemek adına bir uygulama başlattılar ve bunun adına crack dediler. İnternette bulabileceğiniz en iyi ve ayrıntılı resimli crack anlatımıdır!!! Onunla ilgili biþeyler ararken senin yazdýgýn bu konuyu buldum. Ama şimdilik sadece bir şeyler indirmek isteyen insanlar için kullanım anlatımı yapacağım. Eğer boş yer varsa buraya bir kaç müzik daha atabiliriz. Bulduktan sonra yine sağ tuşla tıklıyoruz ve kopyala diyoruz. Diðer klasörlerin içine de bakýn.


Next

Ripli oyun nasýl yapýlýr(Resimli Anlatým)

oyun crack nasıl yapılır resimli anlatım

Oyun Kurulumu; Arkadaşlar ilk önce sitemizde bulunan oyunu indirmenizi rica ediyorum sonra indirdiğiniz dosya rar uzantılıdır yalnız rar'dan çıkartırken geçici süreliğine antivirüs ve güvenlik duvarınızı kapatın rar'dan çıkartırken hata almayın diye daha sonra rar içerisindeki. Dolayısıyla 20 adet müzik parçası seçip masaüstündeki klasöre atalım. Eğer kısayol oluşmamışsa oyunu kurduğumuz klasörü kendimiz açmalıyız. Eğer para ödemek istemiyorsanız ve Net ortamında bulunuyorsa indirip crack program üzerine kurulur. Ama varsa bile orjinal torrenti indirmenizi tavsiye ederim. Orjinal oyun aldığımızda crack yapmak gibi bir ihtiyacımız yoktur.


Next

Oyunlara Crack Nasıl Yapılır

oyun crack nasıl yapılır resimli anlatım

Bu içeriği okuduğunuzu bize bildirmek için aşağıdaki butona tıklayın. Bunun için indireleceği yeri her seferinde seçmenize yarayan bir seçenek yok malesef. Neden Disk Birleştirme Yapmak Önemlidir? Tabii alttaki kutucukları da işaretlemeniz gerekmektedir. Arkadaşlar, 15 gündür bu konuyla bir acemi olarak uğraşıyordum ve sonunda nasıl yapılacağını ögrendim ya da buldum diyelim. Bu dosyayı tıkladığınızda da karşınıza bir dos penceresi geliyor ve dosyalar açılmaya başlıyor. Anlatým bir oyun üzerinden anlatýlmýþtýr ancak programlar içinde crack iþlemi ayný þekildedir.

Next

Oyunlara Crack Nasıl Yapılır

oyun crack nasıl yapılır resimli anlatım

Sistem tepsisinde logo hala görünür ve programda aktif durumda olacaktır. . O yüzden yanlarındaki tik işaretlerini kaldırıyorum. Ayrıca bence en iyi tarafı ise bilgisayarınızı kapatıp tekrar açtığınızda indirmeye kaldığınız yerden devam edebilmenizdir. Sonra birinci rar dosyasını acıyorsunuz.


Next